• leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

 

  • (+)

  • (+)

  • ACTIVITATS DESTACADES

Inici INICI Informació municipal Notícies Llistes electorals del partits polítics que es presenten a les eleccions municipals del 22 de maig de 2011
Llistes electorals del partits polítics que es presenten a les eleccions municipals del 22 de maig de 2011 Imprimir Correu-e

UNITAT I PROGRÉS MUNICIPAL- PROGRÉS MUNICIPAL
(UPM-PM)

1. En LLUIS COLL TORRENT
2. En NARCIS NOGUER DAURELL
3. Na CATERINA MATAS MERCADER
4. Na MARIA TERESA FERRER FLOREZ
5. En RAMON MORENO ARANDA
6. En JAUME RIPOLL JIMENEZ
7. En JOAN PUIG VILÀ
8. Na YOLANDA TABERNERO SANTANA
9. Na MIREYA CHAPINAL MAESO
10. En BENET AMAT PUIG
11. En MANUEL MARTIN CEJUDO
12. Na ISAURA MARTINEZ DIEZ
13. En JOAN MARGALL SASTRE
14. Na PATROCINIO NOGUERO AGUDO
15. En JORDI NUGUÉ SUÑER
16. Na MONICA MARTINOY MASJOAN
17. En WARD WYNGAERT

Suplents:
1. Na SANDRA CROS RIPOLL
2. En JOAN PUIG CAYUELA
3. Na MARIA DE LA PAZ GARCIA MARTINEZ
4. En JOAN VINYES BOU

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA-ACORD
MUNICIPAL (Esquerra- AM)

1. En JOSEP MARIA RUFÍ I PAGÈS
2. Na DOLORS BASSA I COLL
3. En MARC CALVET I MARTÍ
4. Na LAIA COLL I AGUILERA
5. En JOSEP MARIA SURROCA I SENS
6. En ANDREU BLANCO I CARBÓ
7. Na ALBA CASADELLÀ I ALMAR
8. Na ÀNGELA BATLLE DEL MOLINO
9. En DAVID CAMPS I VILÀ
10. Na MONTSERRAT ROSA I FUSTER
11. En MARC AURELI MUÑOZ DE BUSTILLO I GALLEGO
12. Na INES GUMÀ I MITJÀ
13. En ANTONI IGLESIAS NAVARRO
14. Na MONTSERRAT CASAS I VILADEVALL
15. En JORDI DARNÉ I FONT
16. Na CRISTINA RESPLANDÍ I PLANAS
17. En LLUÍS RAURICH I BOSCH

Suplents:
1. En ALBERT BOU I VILANOVA
2. Na MERCE FONT I PI
3. En EDUARD VINYES I BOU
4. Na ANGELA JUNQUER I MATEU
5. En PERE BOU I VILANOVA
6. Na ANNA SAURÍ I FONT
7. Na EULÀLIA FERRERES I RODÉS
8. En MIQUEL BOFILL I ABELLÓ

PARTIT POPULAR (P.P.)

1. Don ANDRES NAVARRETE QUIROS
2. Don RAMON LLANAS RODRIGUEZ
3. Doña EMILIA TORRADO MANSILLA
4. Don JULI PARELLA CASAMORT
5. Doña ANA ISABEL SANCHEZ BALSALOBRE
6. Doña ROSA NEGRA MASO
7. Don JUAN DIAZ VALLS
8. Doña DOLORES POATER REGINCOS
9. Don FELIPE ARTALEJO SANCHEZ
10. Don CARLOS GUIRADO PEREZ
11. Don JOSE HERVAS MORENO
12. Doña SHEILA LLANAS PULGAR
13. Don RAFAEL PUCHADES GIMENO
14. Doña LORENA VAZQUEZ LUNA
15. Don ANTONIO TORRES LOPERA
16. Don DIEGO MACIAS GRANADOS
17. Doña MANUELA HUERTAS CADENAS

Suplents:
1. Don FELIX DOMINGO ASENSIO
2. Doña MARIA DOLORS NEGRA MASO

CONVERGENCIA I UNIO (CiU)

1. En JORDI CORDON PULIDO
2. Na ALEXANDRA BARTOMEUS VICENS
3. En FRANCESC PUIG BAGUE
4. Na NURIA BOSCH GELMA
5. En JUAN RAMON ALADID LLANAS
6. En FRANCESC FERRER GIMENEZ
7. En VICTORIANO DARNE GOMEZ
8. Na GEMMA AYMERICH FERNANDEZ
9. En JOAN CARLES SANCHEZ DOBLADO
10. Na ANNA OLIVERAS CORTADA
11. En JOAN RIBAS XARGAY
12. En WALTER CRISTIAN DE LANGE
13. En CARLES ALENYA NOGUER
14. Na ANNA PAYET TORESANO
15. Na ANNA VIÑAS SIMON
16. En MARTI GUSO TEIXIDOR
17. Na ISABEL MARIA CASTILLO RABANEDA

Suplents:
1. En JOAN CALSINA ROURA
2. Na CRISTINA MASCARRERAS SABRIA
3. En MARTI PUIG GARCIA
4. Na FRANCESCA DEU I GALI
5. En MIQUEL TAMARIT COY
6. En CARLES MASCARRERAS BALLO
7. Na DOLORES POU FERRER


L’ESTARTIT SOM TOTS (L’EST)

1. Na SILVIA COMAS BATISTA (Independent)
2. En GENÍS DALMAU BURGUES (Independent)
3. Na ALEXANDRA PIBERNAT BUSQUETS (Independent)
4. Na Mª CARME MASACHS PLANA (Independent)
5. En JOSEP PUIG VILA (Independent)
6. En ARTUR MAS BOSCH (Independent)
7. Na INES ZALDIVAR FERRER (Independent)
8. Na ROSA NAVARRO JUAN (Independent)
9. En DAVID PRATS PIBERNAT (Independent)
10. En JORDI ARTALEJO RADRESA (Independent)
11. Na LAIA GONZALEZ MASSAGUER (Independent)
12. En JOAQUIM FARRO PRATS (Independent)
13. En JAVIER CHAPINAL SANCHEZ (Independent)
14. En JOSEP FERRER LAPUENTE (Independent)
15. Na JOSEFA SANCHEZ MARTINEZ (Independent)
16. Na PAULA ALMAR BATLLE (Independent)
17. En ARMANDO RAFAEL MOGOLLON ARIZA (Independent)

Suplents:
1. Na ADRIANA PADILLA GUZMAN (Independent)
2. Na NURIA ESTEVE VILANOVA (Independent)
3. En FRANCISCO PUIG MUÑOZ (Independent)
4. En JOSE MARIA ALOS PEREZ
5. Na ENCARNACION SANCHEZ GABALDON (Independent)
6. Na VERONIKA SCHOBELOVA (Independent)

SOLIDARITAT CATALANA PER LA INDEPENDENCIA (S.I.)

1. Na MONTSERRAT VILA I MASJOAN
2. En JOAN FUSTER I PASCAL
3. En JORDI MASFERRER I PESARRODONA
4. Na NÚRIA DOMEZAIN I SANMARTIN
5. En JOAN MANEL FRAU I CARRERAS
6. Na ELSA FRIGOLA I MUXACH
7. En JORDI GOMEZ I LOZANO
8. Na RAQUEL PASCUAL I IGLESIAS
9. En FRANCESC XAVIER ROSA I PAGÈS
10. En DIDAC MORENO I LOPEZ
11. Na ANNA CALVET I BAGUÉ
12. Na VANESSA ANGLADA I RICART
13. En DAVID BRUGAT I PLATA
14. En JOSEP LLOVERAS I AGREDANO
15. Na MARTA SICARS I FERRAGUT
16. Na MARIA ISABEL GASTON I ALBERICH
17. En GERARD AGUSTI I SAURI

Suplents:
1. En JOSEP CARBO I COLL
2. Na MARIA TERESA SANZ I CORBALAN
3. En FERRAN BARBARA I MOLINER

COORDINADORA L’ESTARTIT I TORROELLA- (coet) (coet)

1. En GREGORI SARQUELLA SUBIROS
2. Na ANA IBARROLA MOROTE
3. En ROBERT DIEZ DELGADO
4. Na MARIA TERESA (TERE) PUNZANO FERNANDEZ
5. En JOSEP CLAUSELL BRUGUERA
6. En MARC JOSEP (MARC) PEREZ OLIVERAS
7. En ALBERT CAÑADA DE QUINTANA
8. Na MARIA RAQUEL (RAQUEL) GARCIA ROVIRA
9. En GUILLEM HORS NAVARRETE
10. Na ANNA CUADROS DILLA
11. En CARLES VILA CAMPS
12. En ALBERT TORRES BADENAS
13. Na MARIA LUISA (MA LLUISA) ROSTEY MARTIN
14. En CARLES VENTURA SANCHEZ
15. Na DESIREE (DESI) BURGAS RUIZ
16. En ROBERT ANTONI (ROBERT) SPINELLA AMER
17. Na IMMACULADA (IMMA) GUTIERREZ TRUCHERO

Suplents:
1. Na CARME (CARMINA) FERRER LOPEZ
2. En DAVID TRUCHERO MUÑOZ
3. Na GLORIA GARRIDO CAMPS
4. En JORGE ROIG PAGUINA
5. En PEDRO NOGUE CASAS
6. Na ILUMINADA (LUMI) RUBERT BELTRAN
7. En MOHAMED LAKHAL CHELLAF
8. Na ROSA MARIA (ROSA) SOLER ALVAREZ
9. En PERE GIMENEZ RESCLOSA
10. En MIQUEL QUINTANA BUSQUETS

Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
 

peu Aj. Torroella-Estartit
peu Aj. Torroella-Estartit peu Aj. Torroella-Estartit